Beletria

Zobrazujú sa výsledky 1–16 z 3778

Beletria alebo krásna próza. Táto literatúra sa vyznačuje tým, že ju tvorcovia vytvárajú prostredníctvom svojej fantázie a nie faktov, avšak vychádza z reality. Beletria je všeobecne ideálnou voľbou ako si krátiť dlhé chvíle. Faktom však je, že tento žáner nevyžaduje rýchlosť pri čítaní, ale hlavným cieľom beletrie je vtiahnuť čitateľa do deja tak, aby si ho prepájal so svojimi znalosťami a názormi a nechal sa pohltiť príbehom.

Ak ste fanúšikom beletrie ponúkame vám na výber množstvo titulov z radov detektívok, historických románov, romantickej beletrie, sci-fi, skutočných príbehov, slovenskej či svetovej beletrie. Popustite uzdu fantázie a vydajte sa s nami na dobrodružnú cestu za zločinom, na ktorej budeme spolu pátrať po páchateľovi a riešiť aj nevyriešiteľné záhady, alebo nechajte priestor svojmu romantickému „ja“ a prežívajte s hlavnými postavami ich lásky a sklamania.

Ak ste však prívržencom vedeckej literatúry a priťahujú vás mimozemské civilizácie, svety budúcnosti, či vyspelé technológie neváhajte nakupovať z našej ponuky sci-fi, fantasy, či komiksov! Pri tej všetkej knižnej rozmanitosti však netreba zabúdať ani na slovenskú beletriu, ktorá sa v čitateľských radoch teší stále väčšej a väčšej obľube a bohatý výber, ktorý vám ponúkame, vás príjemne prekvapí a bude vám robiť spoločnosť kedykoľvek sa vám zachce.