Pre deti a mládež

Zobrazujú sa výsledky 1–16 z 1924

Nič nerozvinie fantáziu malých, či dospievajúcich detí viac než tlačená kniha. Každý z nás si určite spomína na svoju obľúbenú rozprávkovú knihu z detstva, ktorú si doma uchováva dodnes. Detské knižky priťahujú všetky deti už od útleho veku. Príbehy o princeznách a drakoch, o prvých láskach, či encyklopédie plné farebných obrázkov, to všetko deťom pomáha rozvíjať svoju imagináciu, avšak nielen to.

Knihy sú úžasným prostriedkom trávenia voľného času a tým, že ide stále o tlačenú formu, nekazia vašim ratolestiam zrak. Čítanie kníh nie je záležitosť na jedno obdobie, ak vaše deti naučíte knihy milovať už v mladom veku, neskôr v predpubertálnej fáze bude mať na ich uvažovanie a konanie v budúcnosti veľký vplyv to, čo a koľko v tomto období prečítajú.

Dospievajúca mládež má v dnešnej dobe už mnoho iných záľub, preto je ťažké pritiahnuť ich pozornosť ku knihe. Z tohto dôvodu je potrebné, aby ste knihu vyberali starostlivo tak, aby zaujala mladého čitateľa a pohltila ho svojim príbehom priamo do deja. Knižný portál iKniha.sk si je vedomý dôležitosti kníh pre deti a mládež a preto vo svojom výbere ponúka viac než 800 titulov tých najrozmanitejších kníh.