Partnerstvo a rodičovstvo

Zobrazujú sa výsledky 1–16 z 171

Povedzme si to na rovinu – partnerstvo, rodičovstvo a otázky s tým spojené sa týkajú každého z nás, alebo sa jedného dňa týkať budú. Práve preto, že ide o bežné životné otázky, ktoré nezvyknú obísť nikoho je dobré, aby si človek pripravil odpovede na tieto otázky.

Ak ste rodič, alebo sa rodičom v najbližšej dobe len stanete, môže nastať situácia, kedy sa niekto skúsený nenachádza po blízku a hľadať odpovede na vaše otázky v množstve odkazov a stránok na internete môže byť častokrát únavné a môže to pripomínať hľadanie ihly v kope sena. V takomto prípade rodič siahne po starej dobrej knihe a náš knižný portál iKniha.sk je mu k dispozícii, aby mu s hľadaním pomohol. Knihy vás sprevádzajú od prvých krokov, cez pocity zúfalstva, až po dospievanie.

Okrem rodičovstva sú tu však aj partnerské vzťahy. Máte práve vy problémy s partnerským vzťahom, alebo by ste len tak chceli spestriť vaše spoločné chvíle? Láska, partnerské vzťahy, či nezhody, tieto témy nie sú tabu a venuje sa im pomerne dostatočne veľa knižných titulov. Knihy vám pomôžu prekonať vnútorné rozpory vo vzťahu, ťažký rozchod, ale môžu s vami prežívať aj prvé lásky. Dôležité však je, aby ste si vybrali knihu poctivo s ohľadom na to, čomu by sa mala venovať a aký okruh otázok v rámci rodičovstva či partnerstva riešiť.