Geografia, mapy a sprievodcovia

Zobrazujú sa výsledky 1–16 z 557

Ste vášnivým cestovateľom a hľadáte tipy na dobrú dovolenku? Alebo sa rozhodujete kam ísť do sveta, čo si so sebou zobrať a čo v jednotlivých krajinách alebo mestách vidieť? Chystáte sa na turistiku, no nepoznáte dobre vašu cieľovú destináciu? Potom ste na správnom mieste. Knihy o geografii, sprievodcovia po krajinách či mestách, alebo mapy vám poradia kam sa pozrieť a čo si so sebou nezabudnúť.

Je pravdou, že v dnešnom svete moderných technológií máme všetky mapy a sprievodcov v našich mobilných zariadeniach, no v prípade ak sa rozhodnete vycestovať do krajiny, kde internet budete hľadať len márne, alebo na turistiku, kde nebudete mať signál, sú knižné podoby na nezaplatenie.

Objavte s nami krásy nielen Slovenska, ale aj zahraničných krajín, nechajte si poradiť od skúsených cestovateľov a poznajte tipy a triky, ktoré vám ponúkajú. Nezáleží na tom, či sa chystáte k moru, na hory, do nepoznanej krajiny, či len blízko za hranice – na svoje si príde každý. A nielen to, siahnuť po cestopise nemusíte len v prípade, ak sa chystáte vycestovať. Čarom týchto kníh je, že vás prevedú krajinami z pohodlia vášho domova a v prípade, ak sa vám vycestovať nedarí, sú zaručenou pomôckou ako sa dovolenkovo naladiť aspoň pomocou vašej fantázie.